#
#

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سیمپال:

کلیه بندهای ذکرشده در این صفحات، برداشت نهایی از سیاست امنیت اطلاعات سیمپال است که سعی در احترام میان حقوق سایر کاربران سیمپال جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی و انجام کلاه‌برداری در بستر فراهم‌شده از سوی سیمپال، تنظیم و تدوین‌شده است. بر اساس سیاست امنیت اطلاعات سیمپال، چنانچه سیم‌پال تصمیم به اعمال تغییرات در سیاست امنیت اطلاعات و یا قوانین باشد، می‌بایست یک ماه قبل از اعمال تغییرات کاربران را از طریق نمایش هشدارها در وب‌سایت، مطلع سازد. لازم است کاربران نیز هرچند وقت یک‌بار قوانین را مطالعه کرده و از تغییرات احتمالی مطلع گردند.دسترسی به قوانین همواره از طریق آدرس www.simpal/ghav امکان‌پذیر خواهد بود.

دقت: سایت سیمپال در ایران مدیریت‌ شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا چنانچه کاربری اقدام به انتقال وجه و یا خرید و فروش محصولات غیرقانونی کند اطلاعات وی به مراجع ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد

تعاریف:

۱. پذیرنده :

شخصیت حقیقی یا حقوقی که در وب سایت سیمپال ثبت نام کرده و اقدام به دریافت خدمات پرداخت آنلاین نموده است از این پس “پذیرنده” خوانده میشود.

۲. پرداخت کننده :

کاربری که از طریق درگاه های بانکی وابسته به سیمپال اقدام به پرداخت آنلاین وجه به حساب پذیرنده می کند ، از این پس “پرداخت کننده” خوانده میشود.

۳. درگاه عامل :

هر کدام از شرکت‌های پرداخت الکترونیک که دارای مجوز PSP از بانک مرکزی و شرکت شبکه الکترونیک پرداخت کارت “شاپرک” هستند و طرف قرارداد با سیم پال هستند و عملیات پردازش تراکنش تحت شبکه شتاب و بانک‌ها را انجام می‌دهند ، از این پس “درگاه عامل” خوانده می‌شود ، به طور مثال شرکت پرداخت الکترونیک پارسیان ، شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد و شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش ، همگی “درگاه‌های عامل” نامیده می‌شوند.

۴. شاپرک :

نام اختصاری شرکت شبکه الکترونیک پرداخت کارت می‌باشد که به عنوان مجری پردازش پرداخت‌های شبکه شتاب در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، فعال است.

۵.سیمپال :

تمامی بسترها و تجهیزات و خدماتی که در وب سایت SIMPAL.IR فراهم شده است ، مجموعا به طور کلی در تمام این متن با نام “سیمپال” خوانده می‌شود.

۱. ثبت نام در سایت سیمپال دات آی آر و استفاده از خدمات ، به منزله این است که تمامی مفاد و موارد مطرح شده در این متن ، مورد پذیرش شخص “پذیرنده” است.

۲. سایت سیمپال دات آی آر هر زمان که صلاح بداند مختار و مجاز به اعمال تغییرات در بندها ، مواد و تمامی موارد مطرح شده در این متن است و همواره تمامی تغییرات ، مورد پذیرش پذیرنده است. البته سایت سیمپال دات آی آر تلاش می‌کند تا تغییرات را از طرق مختلف به آگاهی پذیرندگان برساند اما این برعهده‌ی پذیرنده است که همواره با بررسی این متن ، از تغییرات آگاه شود.

۳. موارد مذکور در این متن به منزله‌ی یک تعهدنامه‌ی الزام آور و یک قرارداد فی مابین “سایت سیمپال دات آی آر” و “پذیرنده” است.

۴. آثار حقوقی تمامی مواد و مفاد این قوانین برای پذیرنده مادام العمر است به این معنی که هرگاه مشکل حقوقی میان پذیرنده و سایت سیمپال دات آی آر یا میان پذیرنده و پرداخت کننده و یا مشکلی میان هر ۳ طرف پذیرنده ، سایت سیمپال دات آی آرو پرداخت کننده بوجود آید ، پذیرنده ملزم به پاسخگویی به سایت سیمپال دات آی آر و همچنین به مراجع قانونی و قضایی کشور است.

۵. سلب مسئولیت : تمام فعالیت‌های پذیرنده با مسئولیت کامل شخص پذیرنده انجام می‌شود و سایت سیمپال دات آی آر مسئولیتی در قبال آثار سوء استفاده از امکانات و بستر موجود به وسیله‌ی پذیرنده ندارد. همچنین هرگونه خرید و فروشی که بین پذیرنده و پرداخت کننده صورت می‌گیرد ارتباطی به سایت سیمپال دات آی آر ندارد و سایت سیمپال دات آی آر صرفا بستر پرداخت الکترونیک را فراهم می‌کند و مسئولیتی در قبال معاملات و خرید و فروش بین پذیرنده و پرداخت کننده ندارد.

۶. فعالیت‌های ذیل این بند جزو فعالیت‌های ممنوعه هستند و پذیرنده حق استفاده از سیمپال را برای اینگونه فعالیت ها ندارد.

فعالیت های ممنوعه در سیمپال

 • نفوذ و هک و نقض حریم خصوصی افراد
 • خرید و فروش اعضای بدن
 • خرید و فروش حیوانات کمیاب
 • خرید و فروش انواع سلاح گرم و سرد
 • خرید و فروش انواع آثار هنری یا نوشتاری که ناقض قوانین باشد
 • پمبادله ارز و سکه بدون مجوز رسمی از مراجع ذیربط
 • کالاها یا خدماتی که نیاز به مجوز خاص دارند یا دارای نظامات خاص هستند.
 • خرید و فروش انواع آثار هنری یا نوشتاری که ناقض قوانین باشد
 • قمار ، بخت آزمایی ، شرط بندی
 • پورنوگرافی و تصاویر مستهجن
 • فروش دارو و موارد بهداشتی و مربوط به سلامت بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت
 • خرید و فروش انواع آثار هنری یا نوشتاری که ناقض قوانین باشد
 • فروش مدارک تحصیلی
 • کالاها یا خدماتی که نیاز به مجوز خاص دارند یا دارای نظامات خاص هستند.

کاربر گرامیاگر شما سوالی داریداز ما بپرسید

تماس با ما