سوالات متداول

سوال خود را اینجا مطرح کنید

برای ثبت‌نام درسایت سیم پال ابتدا فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایید، سپس یک ایمیل تائید برای شما از طرف سیم پال ارسال می‌شود بر روی لینک کلیک کنید، آدرس ایمیل شما تائید می‌شود و می‌توانید وارد سیم پال شوید.
پس از فعال‌سازی حساب کاربری و ارسال مدارک شناسایی خود به سیم پال، در منو سمت راست گزینه‌ی درگاه‌های پرداخت برای شما قابل‌ مشاهده است روی آن کلیک کرده و سپس روی گزینه درخواست درگاه پرداخت کلیک نمایید. فرم را تکمیل کرده و ارسال نمایید. حداکثر طی 4 ساعت به درخواست شما رسیدگی شده و کد درگاه پرداخت (مرچنت کد) برای شما ارسال می‌گردد که پس از آن می‌توانید در آزمایشگاه سیم پال افزونه مورد نظر خود را دریافت نمایید و یا با استفاده از نمونه کدهای موجود در آزمایشگاه سیم پال درگاه خود را توسعه دهید.
در صورتی که کاربر کمتر از هجده سال داشته باشد. با داشتن حساب بانکی (کارت بانکی) به نام خود می توانند ثبت نام نمایند
علت مسدود شدن درگاه ها شکایت از پذیرنده یا مشاهده تخلف از قوانین می باشد. در صورت مشاهده تخلف امکان رفع مسدودی وجود ندارد ولی در صورتی که علت شکایت باشد در صورتی که مشکل حل شود و پرداخت کننده اعلام رضایت نماید، درگاه مجددا فعال خواهد شد.
تیکتی با موضوع درخواست تغییر نام کاربری با پیوست نمودن موارد ذیل، برای دپارتمان احراز هویت ارسال نمایید – اسکن روزنامه رسمی به همراه آخرین تغییرات – اسکن آگهی ثبت رسمی به همراه آخرین تغییرات – نامه در خصوص معرفی فرد حقیقی به عنوان نماینده کسب و کار نامه میبایست دارای سربرگ و مهر رسمی باشد.
تسویه حساب ها از۵ دقیقه تا ۲۴ ساعت انجام می‌شود . سقف انتقال کارت به کارت ۳ میلیون تومان و برای انتقال پایا و ساتنا ۱۵۰ میلیون تومان در روز می باشد. تسویه حساب پایا با توجه به شرایط خاص بانک مرکزی، فقط در بازه های زمانی تعیین شده توسط بانک مرکزی انجام می‌شود اما تسویه حساب‌های کارت به کارت آنی انجام می‌شود. طبق آخرین اطلاعیه بانک مرکزی انتقالات سامانه پایا صرفا یک بار در روز و در روزهای غیرتعطیل رسمی و در سیکل ساعت ۱۵:۴۵ انجام می شود. پرداخت های پایا روزهای تعطیل در اولین روز غیر تعطیل رسمی انجام خواهد شد.
پرداخت آنلاین

کاربر گرامیاگر جواب سوالتان را نیافتیدبا ما تماس بگیرید

تماس با ما